Розкрийте дужки і зведіть потрібні доданки у виразі:2(а+3)-4(а-2)​


Ответы на вопрос

Отвечает Деев Дмитрий.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

2(а+3)-4(а-2)​=2a+6-4a+6=(2a-4a)+(6+6)= -2a+6