4. Спростіть вираз 8,19 + а + (-5,8) + (-3,19) + 5,8 і знайдіть його значення, якщо а = a =-23 .​


Ответы на вопрос

Отвечает Державина Таня.

8,19+а+(-5,8)+(-3,19)+5.8=а+(8,19-3,19)+(5,8-5,8)=а+5+0=а+5

Підставимо замість а -23

-23+5=-18