Функция задана формулой y = 4x–6. Определите: 1) значение функции, если значение аргумента равно

–2; 2) значение аргумента, при котором значение функции равно 7; 3) проходит ли график функции через точку А(–1; 11).

Ответы на вопрос

Отвечает Михайленко Дмитрий.

y = 4x - 6

x =  - 2 \\ y = 4 \times ( - 2) - 6 =  - 8 - 6 =  - 14

y = 7 \\ 4x - 6 = 7 \\ 4x = 7 + 6 \\ 4x = 13 \\ x = 13 \div 4 \\ x = 3.25

график функции не проходит через точку А(-1 ; 11)

4 \times ( - 1) - 6 = 11 \\  - 4 - 6 = 11 \\  - 10 = 11

Отвечает Стратий Полина.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Якщо значення аргументу дорівнює -2, то значення функції буде y = 4 * (-2) - 6 = -8 - 6 = -14.

Щоб знайти значення аргументу, при якому значення функції дорівнює 7, ми можемо розв’язати рівняння 7 = 4x - 6. Додавши 6 до обох сторін рівняння, отримаємо 13 = 4x, або x = 13/4. Отже, при значенні аргументу 13/4 значення функції дорівнює 7.

Щоб перевірити, чи проходить графік функції через точку А(-1;11), ми можемо підставити координати точки у формулу функції та перевірити, чи вона є істинною. При підстановці отримаємо 11 = 4 * (-1) - 6, або 11 = -10, що не є істинним. Отже, графік функції не проходить через точку А(-1;11).