Допоможіт:Знайти периметр і площу квадрата, сторона якого дорівнює 3,7 дм.


Ответы на вопрос

Отвечает Попович Артур.

Дано:

а=3,7 дм

Найти: P(кв), S(кв)

Решение:

формула нахождения периметра квадрата:

P=4a

находим периметр: P=4×3,7=14,8 дм

формула нахождения площади квадрата:

S=a²

находим площадь: S=3,7²=13,69 дм²

Ответ: периметр квадрата 14,8 дм, а площадь квадрата 13,69 дм².

Отвечает Мураушкин Данил.

Ответ:

Периметр квадрата - це сума довжин усіх його сторін. У квадрата усі сторони однакові, тому периметр можна знайти, помноживши довжину однієї сторони на 4:

Периметр = 4 × сторона

Периметр = 4 × 3,7 дм = 14,8 дм

Отже, периметр квадрата дорівнює 14,8 дм.

Площа квадрата - це добуток довжини його сторони на саму себе:

Площа = сторона²

Площа = (3,7 дм)² = 13,69 дм²

Отже, площа квадрата дорівнює 13,69 дм².