Ерлан на своих денег купил 6 яблок и 10 бананов. Если цена 3-х яблок равна цене 2-х бананов, то

какое 3 количество бананов Ерлан может купить на все оставшиеся деньги? плиииииз​

Ответы на вопрос

Отвечает Крюкова Дашка.

Ответ:Припустимо, що Ерлан має x грошей. Тоді він витратив гроші таким чином:

6 яблук коштують 2 * 3 = 6 грошей

10 бананів коштують 3 * 5 = 15 грошей (тут ми використали співвідношення цін, яке дано в умові: 3 яблука = 2 банани, тобто 1 яблуко = (2/3) банана, а 10 бананів = 15 яблук)

Отже, Ерлан витратив 21 грошей на покупку 6 яблук та 10 бананів і залишилося (x - 21) грошей.

Тепер ми можемо використати ці гроші, щоб купити якомога більше бананів. Якщо ціна 3-х яблук дорівнює ціні 2-х бананів, то 1 яблуко коштує (2/3) банана.

Тому ми можемо купити (x - 21) / ((2/3) * 3) = (x - 21) / 2 бананів.

Отже, Ерлан може купити (x - 21) / 2 бананів на все залишене гроші.

Пошаговое объяснение: