Спорцменка пробігла 900м що становить 60% усього шляху скільки метрів їй залишилося бігти​


Ответы на вопрос

Отвечает Базарымбекова Айсауле.

100-60=40% залишилося бігти

900:60=15

40*15=600(м) їй залишилось бігти

Отвечает Юрченко Аліночка.

Ответ:

Пошаговое объяснение: