Човен рухався проти течії 6 год, за течією 5 год.Який шлях подолав човен , якщо швидкість течії

ріки 2км/год, власна швидкість човна - 35км/год.​

Ответы на вопрос

Отвечает Бояринов Кирилл.

Ответ:383

Пошаговое объяснение:

1)35-2=33(км/год)

2)33*6=198(км)

3)35+2=37(км/год)

4)37*5=185(км)

5)198+185=383(км)