З однієї стоянки одночасно протилежних напрямках вирушали два мотоциклісти. Через 2 години відстань

між ними становила 300 кілометри.Швидкість першого мотоцикліста 70 кілометри швидкість другого мотоцикліста

Ответы на вопрос

Отвечает Пигасов Кирилл.

Ответ:

80

Пошаговое объяснение:

1)70•2=140 (км) проїхане за 2 год

2)300-140=160(км) скільки проїхав другий мотоцикіст

3)160:2=80(км/год) швидкість другого мотоцикіста, проїхане ділиться на час