Донька молодша від батька на 20 років. скільки років батьку якщо їм 36 років? пожалуйста помогите

даю 30 балов, через пару минут сдать нужно

Ответы на вопрос

Отвечает Шиликбаева Дина.

Відповідь:

8років і 28 років

Покрокове пояснення:

Нехай донці х років

Тоді

х+(х+20)=36

2х=36-20

х=16/2

х=8-----доньці

1)8+20=28----батькові