Помогите мне решить пожалуйста очень надо Спрости вираз 14,2а+24,9а-15,8а; Та знайти його

значення,якщо а=1000;100;10;0,1;0,01;0,001

Ответы на вопрос

Отвечает Калугин Дмитрий.

Ответ:

Спростимо вираз:

14,2a + 24,9a - 15,8a = 23,3a

Тоді, замінюючи a на різні значення, маємо:

- при а = 1000: 23,3 * 1000 = 23300

- при а = 100: 23,3 * 100 = 2330

- при а = 10: 23,3 * 10 = 233

- при а = 0,1: 23,3 * 0,1 = 2,33

- при а = 0,01: 23,3 * 0,01 = 0,233

- при а = 0,001: 23,3 * 0,001 = 0,0233

Отже, значення виразу 14,2a + 24,9a - 15,8a буде різним для різних значень а.