5 Під час дощу діжка наповнилася водою. Після цього з неї взяли 3 відра по 12 л для поливу дерев і

ще 4 відра по 10 л для поливу грядок. Скільки води було у діжці, якщо для поливу використали половину всієї води?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сай Екатерина.

Ответ:Всього було взято 3 відра по 12 л, тобто 3 * 12 = 36 л води для поливу дерев. Також було взято 4 відра по 10 л, тобто 4 * 10 = 40 л води для поливу грядок. Разом взято 36 + 40 = 76 л води. Якщо це була половина всієї води, то повна кількість води у діжці була 76 * 2 = 152 л.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Тупиков Сергей.

Ответ:

152

Пошаговое объяснение:

для полива деревьев всего: 12*3=36

для полива грядок всего:10*4=40
всего взяли воды:40+36=76
всего воды в бочке: 76*2=152