Середнє арефметичне двох чисел одне з яких в 2 рази більше за друге дорівнює 24,3 знайдіть ці числа


Ответы на вопрос

Отвечает Зайкова Ленуся.

Ответ:

16,2 и 32,4

Пошаговое объяснение:

1 число = х

2 число = 2х

(х + 2х) : 2 = 24,3

3х : 2 = 24,3

3х = 24,3 * 2

3х = 48,6

х = 48,6 : 3

х = 16,2

1 число = (х) = 16,2

2 число = (2х) = 2 * 16,2 = 32,4

(16,2 + 32,4) : 2 = 48,6 : 2 = 24,3