Яке число треба додати до 3,5, щоб отримати -13,5? Від якого числа треба відняти 12,3, щоб

отримати 25? При якому значенні х вираз -7х +12 дорівнює виразу 18 -х? помогите прошууууууууууууууууууууууууууууу

Ответы на вопрос

Отвечает Кулькова Ксюша.

Перше завдання:

3,5 + x = -13,5

x = -13,5 - 3,5

x = -17

Відповідь: -17

Друге завдання:

x - 12,3 = 25

x = 25 + 12,3

x = 37,3

Відповідь: 37,3

Третє завдання:

-7x + 12 = 18 - x

-7x + x = 18 - 12

-6x = 6

x = -1