За 6 кг яблук заплатили 86,4 грн, а за 3,2 кг слив 83,8 грн. Яка середня вартість 1 кг куплених

фруктів? Результат округли до одиниць пж пж допоможить

Ответы на вопрос

Отвечает Мотрунич Віталій.

Ответ:

Середня вартість - 20 грн

Пошаговое объяснение:

1. 86,4 : 6 = 14,4 (грн/кг) - яблук

2. 83,8 : 3,2 = 26,2 (грн/кг) - слив

3. (14,4 + 26,2) : 2 = 20 (грн) - середня вартість