Якщо в банк на депозит покласти 4 000 грн під 25% річних, то скільки грошей буде на рахунку через 2

роки?1.6250 2.5290 3.6350 4.6340

Ответы на вопрос

Отвечает Климчук Елизавета.

Ответ:

2250 грн

Пошаговое объяснение:

Т=4000 грн;

П=25% =25/100=0,25;

Д   ?   Д=Д₁+Д₂; через рік Д₁=Т*П=4000*0,25=1000 грн; через 2 роки

Д₂=(Т+Д₁)*П=(4000+1000)*0,25=1250 грн; Д=1000+1250=2250 грн;