1306. Знайдіть корінь рівняння1)2х+5/6=2х+3/42)3-х/х+11=2/5​


Ответы на вопрос

Отвечает Мэрин Мелисса.

Пошаговое объяснение:

1)Розкриваємо дужки і збираємо члени з невідомими в одну сторону:

2х + 5/6 = 2х + 3/4

5/6 - 3/4 = 1/12

Рівняння не має розв'язків, оскільки отримали протиріччя.

2)Перетворюємо рівняння:

3 - x/x + 11 = 2/5

Переносимо x на одну сторону, а числові значення на іншу:

3 - 11 = x(2/5 + 1)

-8 = x(7/5)

x = -40/7