14:25 ← к.р. 6 кл Рівня... / Варіант 2 1.Зведіть подібні доданки 8m – 12m+11m​


Ответы на вопрос

Отвечает Стадольников Антон.

Ответ:Зведення подібних доданків полягає в додаванні або відніманні змінних з однаковими показниками. У даному виразі маємо три доданки зі змінною m, але лише перші два доданки подібні, тому що мають однаковий показник 1:

8m – 12m + 11m = (8m - 12m) + 11m = -4m + 11m = 7m

Отже, вираз можна спростити до 7m.\

Отвечает Тупиков Сергей.

Ответ:

7m будет

Пошаговое объяснение:

8-12= -4

-4+11=7