Анна в'яже довгий шарф. Вона його може зв'язати за 4 дн(-ів, -я), але кіт Геркулес таємно розпускає

шарф з іншого боку, тому шарф вдається зв'язати тільки за 12 днів. Скільки днів необхідно Геркулесу, щоб розпустити готовий шарф​

Ответы на вопрос

Отвечает Вишнякова Валентина.

Ответ:

6 днів.

Пошаговое объяснение:

За 1 день Анна може зв"язати 1/4 частину шарфа.

За 1 день Анна в"яже 1/12 частину шарфа.

За 1 день кіт розпускає 1/4 - 1/12 = 1/6 частину шарфа.

Весь шарф кіт розпустить за 1 : 1/6 = 6 днів.