нещодавно баба фрося дізналась, що в неї є бонуси на картці деякого магазину, які вона може

використати у чорну п’ятницю. але за умовами магазину в цей день вона може використати тільки 17 /24 віх бонусів. на покупку телевізора вони користала 7 /18 таких бонусів, на покупку телефону – на 11/ 36 бонусів менше, ніж на покупку телевізора. скільки ще бонусів баба фрося може використати в чорну п’ятницю?

Ответы на вопрос

Отвечает Слинько Александр.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

7/18-11/36=14/36-11/36=3/36 =1/12 бонусов на телефон

7/18+1/12=14/36+3/36=17/36 бонусов потратила

36/36 -17/36=19/36 бонусов осталось

19/36÷17/24=19/36×24/17=38/51 бонусов может выкористати