Із 150 випускників економічного коледжу 10% було направлено на роботу в банки, 20% - у заклади

торгівлі, а 6% - продовжили навчання в університеті. Скільки випускників ще не працевлаштовані? И умову будь-ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Денисов Артём.

Умова задачі полягає в тому, що з 150 випускників економічного коледжу 10% було направлено на роботу в банки, 20% - у заклади торгівлі, а 6% - продовжили навчання в університеті. Потрібно знайти кількість випускників, які ще не працевлаштовані.

Спочатку знайдемо кількість випускників, які працюють в банках:

10% від 150 = (10/100) * 150 = 15

Кількість випускників, які працюють у закладах торгівлі:

20% від 150 = (20/100) * 150 = 30

Кількість випускників, які продовжили навчання в університеті:

6% від 150 = (6/100) * 150 = 9

Отже, загальна кількість випускників, які працюють або продовжують навчання:

15 + 30 + 9 = 54

Кількість випускників, які ще не працевлаштовані:

150 - 54 = 96

Відповідь: 96 випускників ще не працевлаштовані.