Допоможіть, будь ласка, розв'язати вправу. Із 120 випускників фінансового коледжу 20% було

направлено на роботу в банки, а 25% - у заклади торгівлі. Скільки випускників ще не працевлаштовано?

Ответы на вопрос

Отвечает Пухова Алина.
100-20-25=55% ще не працевлаштовано
120*0,55=66 випускників не працевлаштовано
=============
2 спосіб
=============
120*0,2=24 до банків
120*0,25=30 у торгівлю
120-24-30=66 не працевлаштовані