Обчислити периметр і площу прямокутника зі сторонами 9 см і 6 см. Изменено 17:56​


Ответы на вопрос

Отвечает Кушик Лиза.

Пошаговое объяснение:

Периметр прямокутника = 2 * (довжина + ширина)

Периметр = 2 * (9 см + 6 см) = 30 см

Площа прямокутника = довжина * ширина

Площа = 9 см * 6 см = 54 см²

Отже, периметр прямокутника зі сторонами 9 см і 6 см дорівнює 30 см, а його площа дорівнює 54 см².

Отвечает Налимова Аня.

Периметр прямокутника - це сума довжин всіх його сторін. Для даного прямокутника зі сторонами 9 см і 6 см, периметр дорівнює:

Периметр = 2 * (довжина + ширина) = 2 * (9 см + 6 см) = 30 см

Тому периметр прямокутника дорівнює 30 см.

Площа прямокутника - це добуток довжини та ширини прямокутника. Для даного прямокутника зі сторонами 9 см і 6 см, площа дорівнює:

Площа = довжина * ширина = 9 см * 6 см = 54 см²

Тому площа прямокутника дорівнює 54 квадратним сантиметрам.