Розв'яжіть рівняння 5-3(2-3x)=-3+9x


Ответы на вопрос

Отвечает Мин Феликс.

5-6+9х=-3+9х

5-6=-3

-1=-3

твердження це хибне значить відповіді немає,

це позначається як закреслений нуль