кожен день тетяни починае з ранкової пробіжки у понеділок тренування тривало 122хв у вівторок 141хв

скільки часу тривало тренування у середу якщо середня тривалість тренування да ці дні становила131хв помогите срочно надо

Ответы на вопрос

Отвечает Максимов Ваня.

Відповідь:

130 хвилин

Покрокове пояснення:

1). 131•3 = 393 (хв.) тривали тренування за 3 дні;

2). 393 - (122+141) = 393 - 263 = 130 (хв.) тривало тренування в середу.