Розв'яжи задачу. Кожен день Тетянка починає з ранкової пробіжки. У понеділок тренування тривало

117 хв, у вівторок 149 хв. Скільки часу тривало тренування у середу, якщо середня тривалість тренування, за ці три дні, становила — 133 хв? Відповідь: хв

Ответы на вопрос

Отвечает Чубиев Виталий.

Доброго ранку!

Нехай час тренування у середу буде х.

(х + 117 + 149) : 3 = 133

(х + 266) : 3 = 133

х + 266 = 133 * 3

х + 266 = 399

х = 399 - 266

х = 133

Превірка:

(133 + 117 + 149) : 3 = 133

Відповідь: тренування Тетянки у середу тривало 133 хв.