ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ СРОЧНО У понеділок і вівторок Іринка зв'язала 17 рядків шарфа, у вівторок і

середу - 19, а в понеділок і середу — 16 рядків. Скільки рядків в'язала Іринка кожного дня? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Фаткулин Никита.

Ответ:

17+17=34 (рядкив) звязала Іринка в у понеділок і вівторок

19+19=38(рядків)  звязала Іринка в у вівторок і середу

16+16=32 (рядків)  звязала Іринка в понеділок і середу

Понеділок - 17+16=33

Вівторок - 17+19=36

Середа -19+16=35

сделай лутший пжпжпж

Отвечает Тутушева Ольга.

Пошаговое объяснение:

Понеділок і вівторок; субота і неділя; лютий і березень; новий і старий; синя й жовта; Оксана й Олена; Богдан і Назар; тут і там; туди й сюди.