Основи рівнобічної трапеції дорівнюють 3 см і 15 см, а бічна сторона 10 см.Знайдіть висоту трапеції?


Ответы на вопрос

Отвечает Мазитова Лилия.

Ответ:   8 см.

Пошаговое объяснение:

ABCD - трапеция

AB=CD=10 см

BC=3 см

AD=15 см

Высота BH=?

****************

Решение

По т. Пифагора

BH^2 = 10^2 - ((15-3)/2)^2=100-36 = 64.

BH=√64=8 см.