Скільки відсотків складає число 5 від числа 25​


Ответы на вопрос

Отвечает Balan Sergei.

Щоб знайти скільки відсотків складає число 5 від числа 25, потрібно поділити 5 на 25 і помножити на 100%:

(5 / 25) * 100% = 0.2 * 100% = 20%

Отже, число 5 становить 20% від числа 25.