В одному пакеті 8,96 кг борошна, що в 1,6 раза більше ніж у другому. Скільки кг борошна в обох

пакетах? Допоможить будь ласка ​

Ответы на вопрос

Отвечает Қуандық Арай.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1) 8,96:1,6=5,6кг-маса другого пакету

2).8,96+5,6=14,56кг

Відповідь: маса обох пакетів з борошном=14,56кг.

Отвечает Романенкова Маша.

Ответ:1) 8,96:1,6=5,6(кг)-борошна у 2 пакеті
2)8,96+5,6=14,56(кг)

Пошаговое объяснение: