Турестична группа 3 год рухалася зі швидкістю 4,5 км/год, а потім 2 год зі швидкістю 4,2 км/год.

знайти середню швидкість руху ціеї группи протягом усього чясу ПЖ СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Кудрявцева Екатерина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4,5*3=13,5це відстань яку вони пройшли зі швидкістю 4,5

4,2*2=8,4

8,4+13,5=21,9 відстань разом вони пройшли

21,9:5=4,38їх швидкість середня