Знайти корені рівняння : 8-4x=2x-16​


Ответы на вопрос

Отвечает Есекеева Алуа.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Щоб знайти корені рівняння 8-4x=2x-16, спочатку розподілимо коефіцієнти перед змінною x та константами на обидві сторони рівняння, щоб виділити всі терміни з x на одній стороні:

8 - 4x = 2x - 16

Додамо 4x до обох сторін рівняння:

8 - 4x + 4x = 2x - 16 + 4x

8 = 6x - 16

Додамо 16 до обох сторін рівняння:

8 + 16 = 6x - 16 + 16

24 = 6x

Ділимо обидві сторони рівняння на 6:

24/6 = 6x/6

4 = x

Таким чином, рівняння має один корінь: x = 4.