2)порівняти числа а)0,53 і 0,54 б)2,3 і 2, 31;в)3,2 2,75; г)8,2 6,984;д)7,6 7,596;е)0,6387

0,64.3) подати в тоннах:а) 5 т 235 кг;б) 624 кг;в) 11 т 90 кг г) 8 кг 4) Округлити:а) 8,72; 40,198; 146,53; 0,61 до одиницьб) 0,834; 19,471; 6,352; 0,08 до десятих5) У брата 173 наліпки , а в сестри- 149. Скільки наліпок брат має віддати сестрі щоб їх у дітей стало порівну?6) Першого та другого дня продали 86 шапок , другого та третього - 79 , а першого та третього- 83. Скільки шапок продавали щодня? Очень строчно!!!! кто будет писать какую-то фигню в бан!!!! срочно!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Баграновская Даша.

Ответ:

фото - це розв'язок ОСТАННЬОЇ задачі

Пошаговое объяснение:

a)0,53<0,54

б)2,3<2,31

в) 3,2 > 2,75

г)8,2>6,984

д) 7,6>7,596

Е)0,6387<0,64

3)а)5,234 тонни

б) 0,624 тонни

в)11,09 тонн

г) 0,008 тонн

4)а) 9; 40; 147; 1

б) 0,8; 19,5; 6,4; 0,1

5) 173-149 = 24(наліпок) - більше у брата

24/2 = 12 (наліпок) - брат повинен віддати сестрі

Відповідь: 12 наліпок

6) х + у = 86

у+z = 79

x+z = 83