Мама посадила 5 рядів аґрусу, по 16 кущів у кожному, і 6 рядів малини,по 17 кущів у кожному. На

скільки більше кущів малини посадила мама?

Ответы на вопрос

Отвечает Батиг Полина.

Відповідь: На 22 кущі малини ніж аґрусу посадила мама.

Покрокове пояснення:

1)5×16=80(к.)-аґрусу;

2)6×17=102(к.)-малини;

3)102-80=22(к.)