Рядах 711. На ділянці посадили 840 кущів малини, смородини, аґрусу та ожини у 28 і 1120 кущів

лохини. Скільки садили кущів лохини в одному ряді, якщо рядів з лохиною було на 5 рядів більше, ніж рядів з малиною, смородиною, аґрусом та ожиною? 10 50

Ответы на вопрос

Отвечает Лепа Иван.

Дай кращу відповідь будь-ласка)

Позначимо кількість рядів з кущами малини, смородини, аґрусу та ожини як х, а кількість рядів з кущами лохини як (x + 5).У кожному ряді лохини посадили 1120 / (x + 5) кущів.У кожному ряді малини, смородини, аґрусу та ожини посадили 840 / x кущів.Загальна кількість кущів лохини дорівнює загальній кількості кущів малини, смородини, аґрусу та ожини:1120 / (x + 5) = 840 / xМожемо спростити це рівняння, помноживши обидві його сторони на x(x + 5):1120x = 840(x + 5)1120x = 840x + 4200280x = 4200x = 4200 / 280x = 15Отже, в одному ряді з лохиною було посаджено 1120 / (15 + 5) = 80 кущів лохини.