Тіло масою 30 кг рухається з прискорення визначте силу що діє на тіло Допоможіть будь-ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Ганиева Тансылу.

Ответ:

Объяснение:

m=30 кг;

a - прискорення

F   ?     F=m*a=30*a   H