На одній ділянці кущів аґрусу втричі більше, ніж на другій. Якщо з першої ділянки пересадити 12

кущів на другу, то кущів аґрусу на обох ділянках стане порівну. Скільки кущів аґрусу росте на обох ділянках?

Ответы на вопрос

Отвечает Пономарева Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:3*x = x - было в 3 раза больше

Пересадили и можно написать уравнение.

1) 3*x - 20 = х + 20  - стало поровну.

Упрощаем.

2) 3*x - x = 20 + 20 = 40 = 2*х

Находим неизвестное - х.

3)  х = 40 : 2 = 20 шт - было на второй - ответ

4) 3*х = 20 шт * 3 = 60 шт - было на первой - ответ.