на одній ділянці в 3 рази більше кущів малини, ніж на другій. якщо з першої ділянки пересадити на

другу 23 кущі, то на першій стане на 10 кущів більше, ніж на другій. скільки кущів малини було на кожній ділянці?

Ответы на вопрос

Отвечает Корсаков Женя.

Ответ:

84k    28 k

Пошаговое объяснение:

1 діл  -  3х к      |    -23 k    |       на 10 к. >

2 діл -  х к        |  +23 k      |

(3x-23) -(x+23)=10

2x-46=10

2x=56

x=28

2 діл -  28 к

1 діл  =  3*28=  84 (к)