Оленка з бабусею посадили 8 рядів малини по 5 кущів у кожному ряду, я і 5 рядів малини по 5 кущів у

кожному ряду, і 5 рядів смородини по 4 кущі у кожному ряду. У скільки разів менше посадили смородини ніж малини? Зверніть увагу під час запису дій, що повторюються кущі: по 5 взяли 8 разів по 4 взяли 5 разів (Ще зробіть короткий запис)

Ответы на вопрос

Отвечает Поливенок Арсений.

Ответ:

Посадили смородины в 3,25 раза меньше, чем малины

Пошаговое объяснение:

Малина: 8 х 5 + 5 х 5 = 65 кустов

Смородина: 5 х 4 = 20 кустов

65:20 = 3,25

Посадили смородины в 3,25 раза меньше, чем малины

Отвечает Kenzhegazin Alibek.

Ответ: 3,25

Пошаговое объяснение:

Краткая запись:

Малина - ((8+5)*5) кустов

Смородина - (4*5) кустов, что в ? раз <, чем (стрелочка к малине)

Решение:

\frac{(8+5)*5}{4*5} =\frac{13}{4} =3\frac{1}{4}=3,25 (раза)