Помогите пожалуйста срочно нужно Ширина прямокутної ділянки землі 600м, довжина на 150м більша.

Знайти площу ділянки і виразити її в гектарах.

Ответы на вопрос

Отвечает Томилов Андрей.

Ответ:

Довжина ділянки землі дорівнює 600 м + 150 м = 750 м.

Площа ділянки землі дорівнює добутку довжини на ширину: S = 600 м * 750 м = 450000 м².

Щоб виразити площу в гектарах, потрібно розділити її на 10000 (кількість метрів у гектарі): S = 450000 м² / 10000 = 45 га.

Отже, площа ділянки землі складає 45 гектарів.

Пошаговое объяснение: