1895. Один із кутів трикутника дорівнює 40% другий становить 115% першого. Знайди міру третього

кута трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Бессмертных Антон.

25,2°

Сума кутів трикутника 180°, перший кут 180/100*40%=72°. Другий кут - 115% першого, 72/100*115=82,8°. Щоб знайти третій кут, віднімемо від суми кутів два попередніх кута: 180-(72+82,8)=180-154,8=25,2°