1) У двох кошиках сиділо 12 кошенят. Скільки кошенят сиділо в кожному кошику, якщо в другому їх

було в двічі більше, ніж у першому? 2) Сума вох чисел дорівнює 38. Знайдіть ці числа, якщо одне з них на 3 менше, ніж друге. Помогите пожалуйста даю 50 баллов срочно!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Смаковский Серёжа.

Пошаговое объяснение:

1

1 корзине = х котят

2 корзина = 2х котят

Всего = 12 котят

х + 2х = 12

3х = 12

х = 12 : 3

х = 4

1 корзина = (х) = 4 котёнка

2 корзина = (2х) = 2 * 4 = 8 котят

2

1 число = х

2 число = х + 3

Сумма = 38

х + х + 3 = 38

2х = 38 - 3

2х = 35

х = 35 : 2

х = 17,5

1 число = (х) = 17,5

2 число = (х + 3) = 17,5 + 3 = 20,5

17,5 + 20,5 = 38