У двох кошиках сиділо 12 кошенят. Скільки кошенят сиділо в кожному кошику, якщо в другому їх було

вдвічі більше, ніж у першом? Яке з рівнянь відповідає умові задачі, якщо через х позначено кількість кошенят , які сиділи в першому кошику.

Ответы на вопрос

Отвечает Дронова Женя.

Кількість кошенят у першому кошику - х,

тоді у другому вдвічі більше, тобто 2х

Всього у кошиках 12 кошенят

Рівняння:

х + 2х = 12

3х = 12

х = 12:3

х=4 (кошенят) - у першому кошику;

4*2 = 8 (кошенят) - у другому кошику.

Відповідь: у першому кошику 4 кошенят, а у другому 8.

Отвечает Попова Елизавета.

Ответ:

х+2х=12

3х=12

х=4

Пошаговое объяснение:

х-кількість кошенят в першому кошику

в другому 2х