297. Поросятко Нуф-Нуф вирішило побудувати собі будино- чок із цегли. Допоможи йому підрахувати,

скільки він зібрав цеглин. Запиши кількість цегли різними числовими виразами. Обчисли значення добутків.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Вика.

Щоб підрахувати кількість цеглин, яку Поросятко Нуф-Нуф зібрав, необхідно знати кількість цеглин, яку він зібрав для кожної частини будиночка, а потім їх сумувати.

Одним із можливих розподілів цеглин для будиночка може бути такий:

Основа будиночка: 100 цеглин.
Стіни будиночка: 200 цеглин.
Покрівля будиночка: 50 цеглин.
Щоб обчислити кількість цеглин, можна використати додавання:

Кількість цеглин = 100 + 200 + 50 = 350 цеглин.

Також, для знаходження кількості цеглин можна використати множення:

Кількість цеглин = (10 * 10) + (20 * 10) + (5 * 10) = 100 + 200 + 50 = 350 цеглин.

Добутки, які використані у розрахунках, вказують на кількість цеглин для кожної частини будиночка.