Частина 3. У завданнях 8-10 наведіть повне розв'язання. 8. Розв'яжіть рiвняння (х +17) : 6 = 12.

Розв'язання Відповідь:​

Ответы на вопрос

Отвечает Петросян Павел.

Ответ:

55

Пошаговое объяснение:

(х + 17) : 6 = 12

х + 17 = 12 * 6

х + 17 = 72

х = 72 - 17

х = 55

Отвечает Хрупачева Ксения.

Ответ:

X=55

Пошаговое объяснение: