3. Площа прямокутника = 32см², а одна з його сторін = 8см. Знайдіть периметр прямокутника.​


Ответы на вопрос

Отвечает Касымжанова Ажар.

Площа знаходиться за формулою (а * б)

Площа 32см²

а = 8см

8см * б = 32см²

б = 32 : 8

б = 4

Периметр знаходиться за формулою (а*2 + б*2)

Периметр = а*2 + б*2 = 8*2 + 4*2 = 16 + 8 = 24см

Отвечает Ковалёва Маша.

Відповідь:

24см

Покрокове пояснення:

32:8=4

4+4+8+8=24см