СРОЧНО ДАЮ 50 БАЛЛОВ!!!! Запишіть РІВНЯННЯ ПРЯМОЇ, яка проходить через точки (9;-4) і (-5;10)


Ответы на вопрос

Отвечает Нафанова Полина.

Ответ:

Знайдемо спочатку коефіцієнт наклона прямої за формулою:

m = (y2 - y1) / (x2 - x1) = (10 - (-4)) / (-5 - 9) = 14 / (-14) = -1

Тепер, використовуючи точку (9, -4), можемо знайти відстань від неї до прямої за формулою:

-4 = (-1) * 9 + b

b = -4 + 9 = 5

Отже, рівняння прямої, яка проходить через точки (9, -4) і (-5, 10), має вигляд:

y = -x + 5