Вкладник поклав у банк 3 000 грн. під 20% річних Скільки грошей він матиме на рахунку через 3 роки?​


Ответы на вопрос

Отвечает Литанова Виктория.

Відповідь:

5184 гривні.

Пояснення:

Перший рік:(3000/100*20)+3000=3600

Другий рік: (3600/100*20)+3600=4320

Третій рік: (4320/100*20)+4320=5184

Відповідь: через три роки на рахунку він матиме 5184 гривень.