Вкладник поклав у банк 2 000 грн. під 10% річних. Скільки грошей він матиме на рахунку через 3

роки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бастракова Нина.

Ответ:

2600

Пошаговое объяснение:

2000*10%=200 грн - % за год

200*3=600 грн - % за 3 года

2000+600=2600грн.