Чому дорівнюєx якщо 7×(x-4)-2×x=2?​


Ответы на вопрос

Отвечает Набатов Миша.

Ответ:

6

Пошаговое объяснение:

7 * (х - 4) - 2 * х = 2

7х - 28 - 2х = 2

5х - 28 = 2

5х = 2 + 28

5х = 30

х = 30 : 5

х = 6