Один трактор може зорати поле площею 48 га за 24 год,а інший за 12 год.За скільки годин зорють це

поле два трактори,якщо працюватимуть одночасно?​

Ответы на вопрос

Отвечает Иващенко Валя.

Ответ:

Два трактори, працюючи одночасно, зорють поле за 8 год.

Пошаговое объяснение:

Один трактор може зорати поле площею 48 га за 24 год,а інший за 12 год.За скільки годин зорють це поле два трактори,якщо працюватимуть одночасно?

Короткий запис:

1 трактор - 24 год - 48 га

2 трактор - 12 год - 48 га

_____________________

Разом - ? год - 48 га

Розв'язання:

1)Перший трактор може зорати поле площею 48 га за 24 години, тому його продуктивність становить:

48 : 24 = 2 (га) - зорає 1 трактор за 1 год.

2) Другий трактор може зорати це поле за 12 годин, тому його продуктивність становить:

48 : 12 = 4 (га) - зорає 2 трактор за 1 год.

3) Якщо два трактори будуть працювати одночасно, їхні продуктивності додаються, тобто загальна продуктивність буде:

2 + 4 = 6 (га) - зорають разом за 1 год.

4) Отже, час, необхідний для зорювання поля площею 48 га двома тракторами одночасно, можна знайти, поділивши площу поля на загальну продуктивність двох тракторів:

48 : 6 = 8 (год).

Відповідь: два трактори зорюватимуть це поле за 8 годин.

#SPJ1